הפורום שיעשה אותך הכי מקצועי בארץ

בטח כבר התחלת להתעניין ולחקור על יחידות בצבא, אולי שמעת קצת על דברים היסטוריים וסיפורים של קרובים וחברים על השרות. מידע ופורומים למתגייסים יש המון ברשת ואני בטוח שאתה כבר מכיר כמה ( אני גם אוסיף פה כמה דברים משלי בהמשך…)

מה שאני רוצה לשתף איתך היום זה פורום שמתעסק בצבא ובטחון תכל'ס ולא ברמה של המתגייס כמו מה הפרופיל ליחידה X ואיך מגיעים ל-Y.

למה זה חשוב?

כי לפעמים נדמה שהמתגייסים וגם חלק מהחיילים שוכחים שהצבא בסופו של דבר נועד להלחם ולנצח במלחמה.  לא לרוץ 2000 בפחות מ-7 דקות.

בפורום הזה יש טונות של מידע על צה"ל והמשטרה. יחידות, מבצעים, נשק, הכל.
ממש ממליץ לכם לקחת חלק פעיל כאן ולאט לאט תהיו יותר מקצועיים מהמפקדים שלכם בצבא ( ברצינות! )

זכרו! 
זה לא פורום למתגייסים, כאן שואלים ומדברים על הסטוריה, מורשת, נשק, מגמות והתפתחויות (לא לצאת חומוס ולשאול דברים כמו "סליחה, מה היעוד של שלדג?)
אסטרטגיה טקטיקה ועוד.

אם מעניין אותכם מה היה הנשק הסטנדרטי בצה"ל בשנות ה-50', מה הייתה היחידה המיוחדת הראשונה בצבא, מה ההבדל בין המרינס לנח"ל או איזה מקלע היה בשימוש הבריטים בלחימה באיטליה במלחה"ע ה-2… כאן זה המקום לשאול.

הפורום הכי מקצועי והכי מעשיר ברשת ללא ספק.

אשכולות לדוגמא:

יחידות:

בסוף 2017 צה"ל יצא עם תמונות ווידאו של שלדג. יש יחידות בצבא שאוהבות להצטלם ולעשות פוזות (אהמ.. שייטת ואגוז..) ויש יחידות שלא. עד הכתבות האלו היה ממש נדיר עד בלתי אפשרי למצוא תמונות של שלדג.

אשכול שלדג

שייטת 13 – היחידה עם אולי הכי הרבה כתבות וידאו קליפים ומה לא.
מי מזהה את הנשקים היחודיים כאן?

אשכול שייטת

669 – החתולים…

אשכול 669

ימ"מ– אם אחרי השרות הצבאי ישאר לכם עוד רעל לעוד.. 😀

ימ"מ

הידעתם שלצה"ל יש יחידת אלפניסטים ?

אשכול אלפניסטים


אימון משותף של צה"ל והמרינס:

אשכול אימון משותף


ממליץ בחום לעשות חיפשו על נושאים שמעניינים אותכם ולזכור את הפורום הזה גם במהלך השרות. תמיד תוכלו לשאוב מכאן השראה ולהתעדכן במה קורה בתמונה הגדולה יותר בצבאות בארץ ובעולם.

הפורום שיעשה אותך הכי מקצועי בארץ